211 144 511

Nemovitost

Začínáte podnikat a banka vám nepůjčí peníze, protože nemáte čím prokázat svůj příjem? Potřebujete půjčit vyšší částku peněz a nechcete platit zbytečně vysoké úroky. Nebo máte záznam v registru dlužníků, exekuci, či dokonce už exekuční příkaz k prodeji nemovitosti. Banka vám v této situaci úvěr neposkytne – my ano! Nabízíme Vám půjčku se zástavou nemovitosti!

Využít půjčku se zástavou nemovitosti můžete i tehdy, chcete-li zastavit nemovitost, kterou vlastní jiná osoba (nebo několik spoluvlastníků). Půjčku lze získat, i když na nemovitosti již vázne zástavní právo smluvní nebo věcné břemeno.

Podmínky pro získání půjčky se zástavou nemovitosti u nás nejsou tak přísné jako v bance. My se vám snažíme pomoct a vyjít Vám ve všem vstříc. V případě zástavy nemovitosti nemusíte předkládat registry dlužníků, potvrzení o výši příjmu, daňové přiznání nebo platit vysokou částku za odhad nemovitosti. Stačí, když nám sdělíte, na jaké adrese se nemovitost nachází a my připravíme veškerou potřebnou smluvní dokumentaci k podpisu (Zástavní smlouvu, Návrh na vklad).

Jaké jsou výhody půjčky se zástavou nemovitosti?

Zástavou nemovitosti získáte půjčku za daleko výhodnějších podmínek než u půjčky bez zástavy. A přitom vůbec nic neztrácíte, naopak, pouze získáváte rychle a snadno potřebné finanční prostředky. Úvaha ve smyslu, nebudu si brát úvěr se zástavou nemovitosti je v tomto případě zcela mylná.

Vadí, když je na nemovitosti exekuce?

Pokud je na nemovitosti exekuce, nebo už dokonce exekuční příkaz k prodeji, není to pro nás žádná překážka. Spojíme se s exekutorem (exekutory) a dohodneme vyplacení exekucí a uvolnění nemovitosti pro provedení zástavy. Bližší informace naleznete po kliknutí na odkaz Půjčka na vyplacení exekucí na nemovitosti.

Zastavovat nemovitost nemusí pochopitelně jen dlužník. Zástavcem nemovitosti může být kdokoli, kdo je ochoten se za dlužníka svou nemovitostí zaručit. Jinak řečeno, dlužník a zástavce nemovitosti mohou být různé osoby.

U půjčky se zástavou nemovitosti můžete žádat až o 600 000 Kč a splácení si můžete rozložit až na 6 let! Dopředu neplatíte žádné poplatky. Účtujeme si jen poplatek za podání žádosti o půjčku se zástavou nemovitosti, který platíte až z částky, kterou vám zašleme na vámi uvedený účet.

Co bude následovat, jakmile si u nás zadáte Žádost o půjčku? Začnete od nás dostávat nabídky na půjčku podle vašich požadavků. O veškerých nabídkách vás automaticky informujeme zasláním emailové zprávy a krátké textové zprávy (SMS). Vy máte dvě možnosti: jakoukoli nabídku buď přijmout, nebo odmítnout (vše samozřejmě zadarmo). Pokud přijmete větší množství nabídek (až do výše požadované částky půjčky), nabídky vám sloučíme do jedné a měsíčně tak splácíte pouze jednu částku, a to na jeden účet.

Jak probíhá zástava nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat a informujte se o přesných podmínkách půjčky na zástavu nemovitosti nebo půjčky na nemovitost s vyplacením exekucí. Jsme schopni vám vytvořit nabídku na míru. Je pro nás důležitá vaše spokojenost.