211 144 511

Jak zadat žádost o zápůjčku


ZAREGISTRUJTE SE

Po registraci, vyplňte formulář s žádostí o zápůjčku dle nastavené nabídky jednotlivých zápůjček na našich webových stránkách. Jakmile žádost o zápůjčku vyplníte a dokončíte, začne běžet aukce a Vy budete dostávat nabídky od soukromých investorů. Jakmile nabídku obdržíte, automaticky vám zašleme (e-mail a SMS).

 NABÍDKY PŘÍJÍMÁTE NEBO ODMÍTÁTE

Každou nabídku můžete přijmout nebo odmítnout (bez jakýchkoliv poplatků). Můžete přijmout i více nabídek až do požadované částky půjčky, kterou jste zadali ve své žádosti. Potencionální investor, vám nikdy nemůže navýšit roční úrokovou sazbu, kterou jste si zadali v žádosti, ale naopak sazbu sníží. Vyberete si tedy nabídku, která vám nejlépe vyhovuje.

 DOKONČENÍ NABÍDKY

Po přijetí nabídky se zobrazí, zda-li chcete svou žádost dokončit a nechat si zaslat smlouvu o zápůjčce k podpisu nebo pokračovat dál v přijímání dalších nabídek. Maximální doba pro přijímání nabídek je 21 dnů od schválení žádosti. Všechny žádosti (aukce), jsou anonymní a nelze do žádosti uvádět osobní informace.

 PODPIS SMLOUVY

Pokud jste nabídku přijali a dokončili, odešleme vám smluvní dokumentaci k podpisu. Smlouvu podepíšete a spolu s požadovanými přílohami (např. kopie občanského průkazu, výpisy z účtů), nám ji co nejdříve zašlete zpět poštovní cestou na adresu naší společnosti. Na základě přijaté smluvní dokumentace, provedeme schvalovací proces a zašleme smluvní dokumentaci poštovní cestou věřiteli k podpisu.

 PŘEVEDENÍ FINANČNÍ ČÁSTKY NA VÁŠ ÚČET

Po obdržení podepsané smluvní dokumentace a finančních prostředků od investora, zasíláme obratem finanční prostředky (čerpání) na vámi uvedený bankovní účet. Nejpozději do 2 dnů obdržíte na vaší uvedenou adresu jedno originální vyhotovení podepsané smlouvy. Následně půjčku splácíte v nastavených měsíčních splátkách. Pokud se dostanete se splátkou do prodlení, bude Vám odeslána automatická upomínka formou e-mailu.

 PRODLENÍ SE SPLÁTKOU

Naše společnost je férová a upřednostňuje komunikaci před případným zesplatněním.  Z toho důvodu, umožňujeme, vždy vše řešit nenadálé problémy formou případné dohody. Snažíme se našim klientům poskytnout co nejlepší zázemí a řešit případné prodlení smírnou cestou.