211 144 511

Způsob propagace

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI?

 REFERENČNÍ ODKAZ

Po přihlášení (registraci) zkopírujte referenční odkaz, který naleznete ve svém profilu. Odkaz vložte do e-mailové zprávy nebo do zprávy na sociální síti Vašemu známému a inspirujte ho, aby na odkaz kliknul a půjčil si nebo investoval prostřednictvím portálu LendingBank.cz. Pokud to Váš známý udělá, vyplatíme Vám provizi 2% z částky zápůjčky nebo investice. Provizní systém je nastaven tak, aby si pamatoval ty, kteří se prostřednictvím Vašeho odkazu dostali na portál LendingBank.cz po dobu 30 dní a přiřadil je automaticky do vašich provizí.

BANNER S REFERENČNÍM ODKAZEM

Máte vlastní internetové stránky? Umístěte si na ně banner s naším referenčním odkazem (viz odstavec Referenční odkaz). Banner si můžete stáhnout zde.

iFRAME

Pokud máte vlastní internetové stránky, můžete do nich vložit náš iFrame. Co to je iFrame? Je to kód (část programu), který způsobí to, že náš portál LendingBank.cz se bude zobrazovat pod Vaší vlastní internetovou doménou.

Příkladem našeho iFrame je: <iframe src="https://www.lendingbank.cz/?pr=o7izm"></iframe>. Výhodou iFrame je, že máte návštěvnost stránek plně pod svojí kontrolou. Váš iFrame si můžete stáhnout ihned po registraci.